Modelja e fiksuar pas Milanit, ka një këshillë për Gatuzon dhe lojtarët

Martina Stetiarova, muza sllovene e Milanit, është mërzitur nga humbja e fundit e Milanit ndaj Veronës. Ajo shpresonte që kuqezinjtë që të dilnin nga momenti i vështirë me Gatuzon, por në fakt skuadra e njohur italiane vazhdon të vuajë, madje edhe me skuadra të mëdha.

Martina është e fiksuar pas “Djallit”, teksa në profilin e saj poston shpesh herë foto me fanellën kuqezi. Pas humbjes 3-0 ndaj Veronës, ajo ka një mesazh për lojtarët dhe për Gatuzon.

“Pas ndeshjes së kësaj jave, Milani duhet që të bëjë pikë për të arritur të paktën në vendin e katërt, për një vend në Champions”, ka shkruar ajo në postimin e saj. /Rozalb Lika- vipsport.al/