“Miss Bum-Bum”, Suzy Cortez “tradhton” Messin për portugezët e Ronaldos

Ajo u bë e njohur pas “përndjekjes” që i bëri për muaj me radhë Leo Messit në rrjetet sociale, aq sa bashkëshortja e sulmuesit të Barcelonës u detyruar t’i bënte “bllok”.

Quhet Suzy Cortez dhe është ish-“Miss Bum-Bum” në Brazil, modele e famshme dhe me linja bombastike.

Sipas “The Sun”, ajo ka firmosur një kontratë me firmën “Playboy Portugal” dhe do të bëhet “muza” e Botërorit “Rusi 2018”.