Kupa e Shqipërisë, Flamurtari mposht 2-0 Dinamon

Me dy gola të shënuar në pjesën e dytë, Flamurtari fitoi 2-0 ndaj Dinamos. Autorët e rrjetave ishin Hoxhaj 50’ dhe Musta 68’. Thuajse i siguruar kualifikimi i kuqezinjve vlonjatë ndaj Dinamoje modeste.