sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kampionati i moshave/ Këto janë rezultatet e javës së parë në Superligën U-17 dhe U-19

Superliga U-17 dhe U-19 ka startuar dje sezonin e ri futbollistik. Në takimet e Grupeve A dhe B janë shënuar rezultate sa surprizuese, aq edhe logjike madje me shifra të thella siç ishte fitorja e Skënderbeut U-17 ndaj Pogradecit U-17 me rezultatin 5-0, apo Tirana U-19 ndaj Kukësit U-19 me rezultatin 8-0.

-Rezultatet-

Superliga U17/ Java 1

Grupi A

Shkëndija e Tiranës-Partizani 0-3

Porto-Akademia AAS 0-0

Kukësi-Tirana 0-1

Laçi-Akademia F. 2-1

Internacional-Vllaznia (E shtyrë)

Grupi B

Luftëtari-Flamurtari 0-4

Teuta-Shkëndija D. 2-1

Skënderbeu-Pogradeci 5-0

Besa-Dinamo 1-1

AF Dinamo-Elbasani (Të mërkurën)

Superliga U19/ Java 1

Grupi A

Shkëndija e Tiranës-Partizani 2-0

Porto-Akademia AAS 1-3

Kukësi-Tirana 0-8

Laçi-Akademia F. 0-1

Internacional-Vllaznia (E shtyrë)

Grupi B

Luftëtari-Flamurtari 0-1

Teuta-Shkëndija D. 1-1

Skënderbeu-Pogradeci 3-2

Besa-Dinamo 0-1

AF Dinamo-Elbasani (Të mërkurën)