Championsi nis me goleada, ja të gjitha golat e mbrëmjes së sotme

Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e para në fazën e grupeve për mbrëmjen e sotme në Champions League. Përveç fitores së madhe të Barcelonës ndaj Juventusit, ekipet e mëdha kanë fituar me goelada ndeshjet e tyre.

Bayerni, PSG, Chelsea dhe Manchester United kanë fituar në shifra të thella, ndërkohë që Olympicos i Hasit është mundur 3-2 në shtëpi nga Sportingu.

Më poshtë keni golat e të gjitha ndeshjeve: