Borrielo nervozohet me VAR: Penallti inekzistente, e kam pare 67 herë!

Marco Borrielo nuk e ka pritur mirë humbjen ndaj Interit në fundjavë, teksa sulmuesi i njohur është nervozuar së tepërmi me vendimin e VAR për të dhënë një 11-metërsh.

“Do të ishte bukur që t’i fitonim gjitha ndeshjet … ose të dilnim nga fusha gjithmonë duke shënuar, por ndonjëherë duhet t’i bëjmë llogarit mirë me një sërë motivesh, teknik, fizik dhe VAR (për ne ndikoi negativisht gjatë të dielës). Tashmë na mbetet që të vazhdojmë të punojmë me durim për rastin e ardhshëm”, ka shkruar sulmuesi në Instagram.