Alegri te Teuta, Dosti feston ditëlindjen dhe ja ku lind kërcimi afrikano-durrsak (video)

Festë te Teuta. Për mesfushorin e skuadrës durrsake, Albi Dostin, ka qenë një ditë e veçantë, pasi ka festuar 26-vjetorin e lindjes.

Ai ka marrë urimet e gjithë shokëve të skuadrës dhe pjesëtarëve të stafit teknik, ndërkohë që në dhomat e zhveshjes është improvizuar një kërcim mes tij dhe njërit prej lojtarëve afrikanë të Teutës. Atmosferë e këndshme…

Dite speciale brenda Familjes KS Teuta ⚽️⚽️⚽️⚽️

Publié par Albi Dosti sur mardi 12 septembre 2017